Dünya Genelinde WhatsApp Kullanımı

Whatsapp, uzun yıllardır dünya genelinde kullanılmakta ve 2018 tarihinden itibaren milyarlarca kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Yakın tarihlerden bu yana telefon üzerinden kurulan iletişimin neredeyse tamamı Whatsapp’a taşınmış ve telefon üzerinden çoklu iletişim kurmak daha kolay bir hâl almıştır. Fakat her uygulamada olduğu gibi Whatsapp ’ın da bazı eksik yönleri bulunmaktadır.

Yapılan geliştirmeler sayesinde kısa bir süre önce tek tık ile WhatsApp üzerinden mesaj gönderilmeye başlandı. WhatsApp Dm adı verilen uygulama sayesinde internet üzerinden yapılan alışverişler dahil olmak üzere daha kolay bir şekilde iletişim kurulmaya başlandı. Bu sayede WhatsApp kullanıcıları iletişimin daha da kolaylaşmış halinden ücretsiz olarak faydalanmaya başladı.

whatsapp dm

WhatsApp DM ile Kolay İletişim

WhatsApp Dm adlı uygulama sayesinde Instagram Dm gibi direkt mesaj atabilmek mümkün hale gelmiştir. İnstagram üzerinden satış gerçekleştiren platformlar kendi numaralarını uzun uzun paylaşmakta ve aynı şekilde ürün satın alacak kişiler de kişiyi kayıt etmekle zaman kaybetmektedir. Kullanıma giren WhatsApp mesaj uygulaması ile kod okutularak direkt olarak ulaşılmak istenen kişi ile iletişim kurulabilmektedir.

WhatsApp Dm ile her kişi kendisine ait kısa bir link oluşturmaktadır. Bu linki diğer WhatsApp kullanıcısı kendi cihazından girdiği anda direkt olarak karşı tarafla konuşmaya başlayabilmektedir. Geliştirici tarafından sunulan kolaylık sayesinde sadece WhatsApp kullanan kişiler arasında iletişim hızlandırıldığı gibi, aynı zamanda İnstagram gibi sosyal medya platformlarında yapılacak işlemler de büyük ölçüde hızlandırılmaktadır.

WhatsDM sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın. Aynı zamanda product hunt’ta listelenen içeriğe buradan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.