Müşteriden aldığınız brief ve kendi birikimlerinizden yola çıkarak web arayüzü tasarladınız. Peki bunun sunum aşaması geldiğinde ne tarz bir yol izliyorsunuz ? Bu yazıda tasarımınıza basit ve etkili geri bildirim almanızı sağlayacak symu.co dan bahsedeceğim.

Sayfalar dolusu mailler arasında kaybolmayın !

Symu.co sayesinde tasarladığınız arayüzü kolay bir şekilde sisteme yüklüyorsunuz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra kısa bir bağlantı adresi oluşuyor size de bunu müşteriniz ya da fikrine önem verdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmak kalıyor. Böylelikle defalarca süren mail trafiği, cevabın gelmesini beklemek ve en önemlisi hiyerarşiyi toparlamaya çalışırken zaman kaybetmek derdinden kurtuluyorsunuz.

Tasarımınız üzerinde işaretlenmiş notlar.

Paylaştığınız bağlantıya tıklayan müşteri ya da arkadaşlarınız tasarımınız üzerinde deyim yerindeyse nokta atışı yaparak fikirlerini beyan ediyorlar. Karmaşık revizyon maillerinin yerine daha net ve anlaşılabilir şekilde tasarımınız üzerinde yapılan yorumlar doğrultusunda sizde rahatça düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz kaynak dosyaları edinin.

Sitede ayrıca freebies menüsü altında ücretsiz bir çok arayüz şablonu,ikon,font,mock up,arkaplan ve ui kits yer alıyor. Kendinizi geliştirmek ve güncel trendleri takip etmek için deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

%d blogcu bunu beğendi: