Toplu mail ve pazarlama otomasyonu çözümleri sunan SendPulse sahip olduğu 250.000’den fazla aktif kullanıcıyla tüm dünyada ve Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Ücretsiz Ürün & Eğitmen Desteği
Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren eğitim programlarına yönelik karşılıksız destek paketini duyuran SendPulse, dijital pazarlama odaklı eğitim programlarına eğitmen ve tüm ücretli özelliklerini öğrencilere ücretsiz olarak sunuyor.

Seminer ve konferans gibi etkinliklere de destek veren SendPulse, katılımcılara e-posta pazarlamasının temellerini öğretiyor ve uygulamalı olarak anlatıyor.

Tanıtım Desteği
Bunların yanı sıra SendPulse kullanıcılarına gönderilen aylık bültenlerde SendPulse ile birlikte çalışan dijital pazarlama eğitimleri hakkında özet gönderen SendPulse dijital pazarlama eğitimlerinin tanıtımınada destek oluyor ve eğitim programına özel promosyon kodu gönderimi de sağlıyor.

Sendpulse’ın Faydaları
Toplu e-posta kampanyaları oluşturmanız için kullanıcı dostu arayüz
Yüzlerce e-posta şablonu ve sürükle bırak editör
Ek iş gerektirmeyen, tüm cihazlar için optimize edilmiş e-postalar
Mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için kapsamlı raporlama yetkinlikleri ve AB test araçları
24 saat telefon desteği ve herhangi bir sebeple test imkânı
Blog yazarları, işletme sahipleri, pazarlamacılar ve büyük şirketlere yönelik çözümler sunan SendPulse hakkında detaylı bilgi almak ve pazarlama eğitimi desteğine başvurmak için aşağıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.
http://bit.ly/sendpulsedestek 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.