Her gün e-posta adresinize sayısız gereksiz mail geliyor. Bunların genelde hepsi pazarlama departmanlarının kişilere ulaşmak için paraya kıyıp gönderdiği maillerdir. Bu mailleri neredeyse kimse dikkate almıyor ve firmalara geri dönüşler sağlamıyor. Önceki ismi 21.co olan sitenin şuan ki adı Earn.com Bu site blockchain teknolojisini kullanarak üyelere para kazandırıyor ve aynı zamanda, firmalara daha uygun fiyat ile etkili geri dönüş sağlatıyor.

Earn.com Sistemi Nasıl işliyor;

Öncelikle siteye üye olup,gerekli bilgileri girmekle işe başlıyorsunuz. Bu bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir. Aksi halde kazanç olarak profiliniz olumsuz etkilenebilir. İsterseniz mail adresinizi sisteme entegre edebilirsiniz.

Mail adresinizi sisteme entegre ederseniz iki opsiyon çıkıyor karşınıza. Size atılan maillere “Bu kişinin mailinize cevap vermesini istiyorsanız belirli bir ücret karşılığında mailinizi kişiye ileteceğiz.” biçiminde size gönderilen maillere otomatik cevap sağlıyor. Ancak bu özellik standart kullanıcılara pek cazip gelmese de mail alışverişinden sıkılmış ve maillere cevap yazıp para kazanmayı arzulayan kullanıcılar için faydalı bir işleyiş.

Eğer çok fazla mail trafiğine sahip değilseniz bahsettiğim yapı sizin için uygun olmayabilir fakat gireceğiniz bilgiler sizin farklı gruplara üye olmanızı sağlıyor. Misal; “WordPress” alanında uzmanlığınız var ve bununla ilgili gelen maillere cevap verebilecek zamanınız varsa “WordPress” grubuna katılıyorsunuz ve herhangi bir firmanın veya üyenin WordPress konusunda size gönderdiği mail veya anket araştırmasına cevap vererek para kazanabiliyorsunuz. Daha çok gruba üye olarak size gönderilen mail veya anket sayısını çoğaltabiliyor ve daha fazla para kazanabilirsiniz bu size kalmış

Bu uzmanlık gruplarına kayıt olurken sizden uzman olduğunuz alan hakkında bilgiler isteniyor bu bilgilere örnek vermek gerekirse Twitter grubu bir twitter adresinizin olması, Ethereum grubu için $100 ve üzeri Ethereum a sahip olmanız, Tasarım grubuna girmek için bir tasarım portföyüne sahip olmanız şeklinde.

Üye olurken size özel sağlanan ref link ile arkadaşınız sisteme üye olduğu ve hesabını onaylattığı zaman $1 dolar kazanmanız mümkün. Sistemde biriken paralarınızı Bitcoin (BTC) olarak çekebiliyorsunuz.

Earn.com’u kullanarak mail cevaplayıp veya farklı anketler doldurup para kazanmak için buraya tıklayıp üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.